Modernizacja hali sportowej w PZS w Żmigrodzie

Okres wakacyjny to czas, kiedy prowadzone są prace modernizacyjne w szkołach powiatowych. Trwa termomodernizacja liceum ogólnokształcącego w Trzebnicy. Inwestycje nie ominęły też Żmigrodu. Modernizacja nawierzchni hali sportowej to niezwykle istotny krok w zapewnieniu bezpieczeństwa i komfortu dla użytkowników obiektu.

Wicestarosta Grzegorz Terebun wraz z dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół imienia Jana Pawła II w Żmigrodzie Katarzyną Lech i wicedyrektorem Aleksandrem Wrońskim mieli okazję przetestować nową nawierzchnię

Tym razem inwestycja została przeprowadzona w hali sportowej w Powiatowym Zespole Szkół imienia Jana Pawła II w Żmigrodzie, gdzie za kwotę niemal 150 tys. zł wymieniona została cała nawierzchnia. Dodatkowo w oknach zamontowane zostaną rolety.

Modernizacja ta z pewnością przyczyni się do poprawy komfortu korzystania z hali. Wydaje się, że wraz z rozpoczęciem roku szkolnego będzie to spora niespodzianka dla uczniów. Każdy kto pamięta jak wyglądała hala przed modernizacją, będzie bardzo zaskoczony.

Top